krallık savunma

krallık savunma

Strateji severlerin ilgisini çekebilecek, oldukça kaliteli bir oyun ile karşınızdayız. İlk oyunu çok beğenilen krallık savunma oyununda, düşman akınlarını geri püskürterek krallığınızı ve halkınızı korumaya çalışacaksınız. Yapmanız gereken, ülkenize giden yol boyunca stratejik noktalara yerleştirdiğiniz askerleriniz ile düşman saldırılarını engellemeye çalışmak. Düşman kuvvetleri dev canavarlar ve acımasız askerlerden oluşuyor. Buna karşı sizin 3 tip askeriniz var. Kılıçlı asker, okçular ve büyücü. Bu 3 tip askeri kullanarak düşmanlarınızı yok etmeye çalışmalısınız. Fare kullanarak oynanılan oyunda, barakaların üzerine tıklayarak buradan askerlerinizi yaratabilirsiniz. Mümkün olduğunca fazla asker üretmelisiniz. Böylece düşmanlarınızı engelleyebilirsiniz. Ayrıca düşman saldırılarını engellerken aynı zamanda kahramanlarını da yok etmeye çalışmalısınız. Eğer karşı tarafın kahramanını yok ederseniz, savaş sona erer ve siz kazanırsınız. Aynı şekilde sizin kahramanınız ölürse, oyunu kaybedersiniz. Krallık savunma 2 oyununu, kaliteli grafikleri ile bir strateji oyunundan çok daha fazlasını arayanlar için tavsiye ediyoruz. Serinin ilk oyununa, krallık savunma linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz

çağ savaşı

çağ savaşı

Çağ savaşı 2 oyununa giriş yapabilmek için yüklenmesini bir süre beklemeniz gerekecek. Ardından play yazısına tıklayın. Daha sonra start game yazısına tıklayın ve oyunun zorluk derecesini belirleyin. Aksiyon ve macera dolu savaş oyununda, farklı bir streteji savaşı sizi bekliyor. Oyun içerisinde kontrolü sağlamak için fareyi kullanabilirsiniz. Oyunun sol üst kısmından asker çıkarabiliyor, alt kısmından altını ve tecrübe puanını takip edebiliyorsunuz. İyi eğlenceler, başarılar dileriz.

tren oyunları

tren oyunları

Park etme ve zeka türü oyunları sevenler için hazırlanmış bu oyunda, raylar üzerinde oynamalar yaparak, ekspres trenlerin birbiri ile denk gelerek kaza yapmalarını engellemeye çalışacaksınız. Bunun için ilk bölümde size verilen ışıklı lambaları kullanacaksınız. Lambalarda bulunan kırmızı ışığa tıklamanız halinde, tren duracaktır. Yolun açılmasını bekledikten sonra yeşil ışığa tıklayacak ve trenin yola devam etmesini sağlayacaksınız. Oyun tamamen fare kontrolü ile sağlanmaktadır. Eğlenceli oyunda yaptığınız başarılı hamlelerin ardından belirli miktarda puan kazanmaktasınız. Kazandığınız puanlar ile seviye atlayarak, daha zorlu ve daha fazla sayıda bulunan trenlerin bulunduğu bölümlere geçiş yapabilirsiniz. Oyunun ilerleyen bölümlerinde kullanabileceğiniz farklı ekipmanlarda oyun tarafından size verilecektir.

Savunma Timi

Savunma Timi

Ülkenizi ele geçirmek isteyen düşman birlikleri bütün gücü ile bölgenize doğru ilerlemektedir. Düşman birlikleri ülkenizin hakimiyetini ele geçirebilmesi için ilk önce sizin savunma hattınızı geçmesi gerekiyor. Sizler savunma hattını, yönlendirdiğiniz askerler ile korumaya çalışacaksınız. Farenizi kullanarak savunma hattında bulunan askerleri yönlendirebilirsiniz. Katıldığınız savaşlardan sonra askerleriniz yaralanabilir yada moral kaybına uğrayabilir. Özel bölgeden aldığınız ekipmanlar ile askerlerinizin ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Savunma timi isimli oyuna giriş yapabilmek için yüklenmesinin ardından start game butonuna tıklayarak giriş yapabilirsiniz. Oyunda geçtiğiniz her bölümden sonra düşmanlar daha güçlü bir şekilde savunma hattınıza saldırmaya başlayacaktır. Başarılı bitirdiğiniz her bölümden sonra para kazanmaktasınız. Kazandığınız paralar ile yeni askerler satın alıp savunma hattınızı güçlendirebilirsiniz

devler ve cüceler oyunu

devler ve cüceler oyunu

Devler ve cücelerin savaşını konu alan oyunda, siz cüceler tarafında yer alarak savaşa katılacaksınız. Savaşta bölgenin savunma hattını kontrol ederek devlerin bölgenize girmesini engellemeye çalışacaksınız. Devleri yok edebilmek için bölgenizde bulunan kulelere askerleri stratejik bir şekilde yerleştirmeniz gerekiyor. Oyundaki tüm kontrolleri gerçekleştirmek için fareyi kullanabilirsiniz. Savunma hattını kurduktan sonra kahraman askerin kontrolünü sağlayarak, devlere karşı saldırılar gerçekleştireceksiniz. Bölümün sonunda gelen dev bossu etkisiz hale getirmeniz halinde, bir sonraki bölüme geçmeye hak kazanabilirsiniz. Devler ve cüceler defans oyununa yüklenmesinin ardından play yazısına tıklayarak giriş yapabilirsiniz. Oyunu takip edebilmek için haritayı w,a,s,d veya yön tuşlarını kullanarak, istediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz

büyücü defans oyunu

büyücü defans oyunu

Büyücü defans oyunu yüklendikten sonra karşımıza gelen ekrandan “play” butonuna tıklıyor ve oyuna giriş yapıyoruz. Daha sonra “start” butonuna tıklıyor ve karşımıza gelen ekrandan oynayacağımız haritayı seçiyor ve oyuna giriş yapıyoruz. Oyunda fare kullanarak askerlerimiz çeşitli bölgelere yerleştiriyor ve mavi büyücüyü korumaya çalışıyoruz. İyi eğlenceler dileriz.

Şato Koruma

Şato Koruma

Şato koruma oyununda, kontrolünüzde olan şatoya düşman birlikleri aralıksız saldırılar gerçekleştirecektir. Siz şatonuzdan çıkardığınız askerler ile bir yandan savunma yapacak, diğer yandan ise düşman şatosunu ele geçirmek için savaşacaksınız. Asker çıkarabilmek için şatonuzun içerisinde belirlenen noktalara kurduğunuz asker kamplarını kullanabilirsiniz. Askerlerinizi çıkarırken özellikle okçular arka bölgeden ilerlemesini sağlamalısınız. Oyunda yaptığınız başarılı hamleler sonrası puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız puanları kullanarak askerlerinizi güçlendirmeli ve ortaya daha güçlü savaşçı çıkmasını sağlamalısınız. Oyun içerisindeki kontrolleri sağlamak için fareyi kullanabilirsiniz. Oyuna yüklenme işleminin ardından play seçeneğine tıklamanız halinde giriş yapabilirsiniz. Başarılı olduğunuz her bölümün ardından oyun kademe kademe zorlaşmaya başlayacak. Şato koruma oyununda iyi oyunlar dileriz.

şehir boyama

şehir boyama

Oyunda renksiz şehri boyamak isteyen adam sizlerden yardım istemektedir. Sizler adama yardım etmeli ve kontrolünü sağlayıp yönlendirmelisiniz. Karşınıza gelen bölümlerde evleri istenilen renge boyamalısınız. Boyama işlemini gerçekleştirebilmek için alt kısımdan istenilen renge tıklayın. Daha sonra farenizi kullanarak isabet almalı ve evleri boyamalısınız. Oyunda sınırlı bulunan boyayı dikkatli bir şekilde kullanmalısınız. Fareniz ile oyun içerisindeki bütün işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Bölüm içerisindeki bütün evleri boyamanız halinde bir sonraki bölüme geçmeye hak kazanırsınız. Renkli şehir oyununa başlayabilmek için yüklenmesinin ardından play butonuna basınız. Boyacının ulaşamadığı noktalardaki evleri boyamak için, yön tuşları ile asansörü kontrol ederek ile yukarı kısımlara çıkartabilir ve daha rahat boya yapmasını sağlayabilirsiniz. Sitemizi ziyaret ederek benzeri boyama oyunlarına dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Orman Defansı

Orman Defansı

Görsel ve diğer özellikler bakımından bir çok savunma oyunu arasında farklı bir yeri olan orman defans oyunu ile karşınızdayız. Oyunda köyünüzü ele geçirmek isteyen düşman birlikleri karanlık orman yolunu kullanmaktadır. Sizler karanlık ormanın bitiş noktasına kurduğunuz savunma hattı ile düşman birliklerini etkisiz hale getirmeye çalışacaksınız. Bunun için köyünüzdeki askerleri stratejik bir şekilde ormanda bulunan büyük ağaçlara yerleştirmeniz gerekiyor. Oyun içerisindeki bütün işlemleri gerçekleştirebilmeniz için farenizden yardım alabilirsiniz. Geçtiğiniz her bölüm bir öncekinden daha zorlu olacaktır. İlerleyen bölümlerde makineli silahları bulunan düşman askerleri ile savaşmaya başlayacaksınız. Orman defans oyununa yüklenmesinin ardından start seçeneğine tıklayarak giriş yapabilirsiniz. Sitemizde yer alan benzeri savunma oyunlarına strateji oyunları kategorisini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz

sincap defansı

sincap defansı

-Serinin ilk oyunu ile herkesin ilgisini çekmeyi başaran sincap defans, maceraya 2. oyun ile kaldığı yerden devam ediyor. Oyunda sincabı kontrol ederek, fındıklarını ele geçirmek isteyen iskeletlere karşı savaşacaksınız. Sincap ile ok atarak, iskeletleri etkisiz hale getirebilirsiniz. Bölümlerde başarılı olarak, sincabı güçlendirecek yeni ekipmanlar elde edebilirsiniz. Sincap ile nişan alıp, ateş edebilmek için fareyi kullanınız. Kullandığınız silahları değiştirmek için 1,2,3,4 tuşlarını kullanabilirsiniz. Sincap defans 2 oyununa giriş yapabilmek için yüklenmesinin ardından new game ve play seçeneklerine tıklamalısınız.